آخرین اخبار
دیدار رئیس و اعضاء کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با سردار سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح

قدردان زحمات فرزندان ملت در نیروهای مسلح برای تولید قدرت بازدارندگی، شجاعت در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مشارکت در سازندگی میهن اسلامی هستیم.

قدردان زحمات فرزندان ملت در نیروهای مسلح برای تولید قدرت بازدارندگی، شجاعت در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مشارکت در سازندگی میهن اسلامی هستیم.
اشتراک گذاری
03 مرداد 1401
کد مطلب : 327

در ابتدای این جلسه دکتر وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم ارومیه مراتب قدردانی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از فرزندان ملت در نیروهای مسلح برای تولید قدرت بازدارندگی، شجاعت در دفاع از تمامیت ارضی کشور و مشارکت در سازندگی میهن اسلامی ابراز داشتند و ضمن اعلام آمادگی مجلس برای رفع نیازهای تقنینی ستاد کل، خاطر نشان کردند که در دو سال گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با تمام توان برای ارتقا وضعیت بودجه نیرو های مسلح تلاش کرده است.
همچنین به اتمام بررسی لوایح و طرح هایی از جمله تشکیل سازمان پدافند غیر عامل، طرح تشکیل سازمان سپند وزارت دفاع، اصلاح قانون بکارگیری سلاح و اصلاح قانون بسیج سازندگی، در کمیسیون امنیت ملی اشاره داشت .
سرلشکر باقری نیز با مروری بر تحولات بین المللی تاکید کرد که در یک دوره گذار بین المللی بسر می بریم که برای ما هم فرصت و هم تهدید هایی را به وجود آورده است و باید ضمن بهره مندی از فرصت های دوران گذار، تهدیدهای پیش رو نیز را کم‌اثر کنیم.
در این دیدار نمایندگان عضو کمیسیون ضمن ارائه نقطه نظرات خود برتقویت بنیه دفاعی کشور تاکید کردند همکاری کمیسیون امنیت ملی مجلس با ستاد کل نیروهای مسلح در بررسی و تصویب بخش های مرتبط برنامه هفتم توسعه از محورهایی بود که مورد گفتگو قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *