آخرین اخبار
جلال زاده در صحن علنی:

کمیسیون امنیت ملی نتایج تحقیقات پیرامون مسمومیت دانش آموزان را در اختیار مردم قرار می دهد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ضمن ارائه گزارش در خصوص برگزاری جلسات کمیسیون متبوع خود پیرامون ابعاد حوادث مسمومیت دانش آموزان، گفت: کمیسیون امنیت مجلس نتایج تحقیقات خود را در اختیار مردم قرار خواهد داد.
اشتراک گذاری
11 اسفند 1401
کد مطلب : 2897

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، وحید جلال زاده در نشست علنی نوبت صبح پنجشنبه، ۱۱ اسفندماه مجلس شورای اسلامی در خصوص حوادث مسمومیت دانش آموزان، گفت: ملت عزیز ایران اسلامی، فرزندان شما در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حوادث مرتبط با مسمومیت دختران دانش آموز را با قید فوریت در دستورکار خود قرار دادند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی از همان روزهای اول به ما در کمیسیون امنیت ماموریت دادند تا موضوع را پیگیری کنیم، برگزاری جلسات با همه مسئولان بهداشتی، آموزشی، اطلاعاتی و امنیتی و اصرار بر پیگیری سریع و شناسایی عوامل این اقدام غیرانسانی همچنان در دستورکار این کمیسیون قرار دارد و هرگونه نتایج از جمله مداخله احتمالی بیگانگان و بدخواهان ملت و یا عوامل نفوذی دشمنان قطعا در اسرع وقت در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: بهره گیری همه جانبه از امکانات کشور برای شناسایی و کشف ابعاد مختلف این رخداد در دستورکار کمیسیون و مجلس قرار دارد. همکاران این موضوع را مطمئن باشند. از همه مسئولان و همکاران عزیز و آحاد ملت می خواهیم ضمن مراقبت از خلق شایعات، کمک کنند تا دشمنان ملت که از هر حادثه ای برای ایجاد تشنج و تشویش افکار عمومی بهره می گیرند در این مورد نیز ان شاءالله ناکام بمانند و نتوانند به پیچیده شدن این موضوع دست یابند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون امنیت مجلس پس از جلسه نوبت سوم بررسی لایحه بودجه از ساعت ۹ شب در آخرین جلسه ای که با حضور مقامات ذیربط کشوری در حوزه انتظامی، امنیتی، پدافند غیرعامل، دستگاه های آموزشی و دیگر دستگاه ها داشتند این موضوع را پیگیری و هم افزایی حداکثری دستگاه های ذیربط را دنبال می کند. از همه همکاران درخواست دارم اعتماد کامل به مسئولان ذیربط که شبانه روز پیگیر ماجرا هستند، داشته باشند و اگر نکته ای باشد توسط دستگاه ها اعلام خواهد شد. مدیریت مواضع و بیان مطالب در پیگیری موضوع و نتیجه آن کمک خواهد کرد. نمایندگان مجلس با احساس مسئولیت که دارند مطالبی را بیان می کنند در جهت هم افزایی دستگاه ها در پیگیری مسائل است.

⬇️⬇️ گزارش تصویری ⬇️⬇️

گزارش در نشست علنی در خصوص حوادث مسمومیت دانش آموزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *