آخرین اخبار

فرماندهان نسل باکری را از تحریم نترسانید.

دکتر وحید جلال زاده در نشست علنی صبح روز سه شنبه 8 آذرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از اقدامات نیروهای امنیتی، انتظامی و سیاسی جهت حاکمیت آرامش در کشور به ویژه در استان آذربایجان غربی تشکر کرد.
اشتراک گذاری
09 آذر 1401
کد مطلب : 1834

دکتر وحید جلال زاده در نشست علنی صبح روز سه شنبه ۸ آذرماه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود از اقدامات نیروهای امنیتی، انتظامی و سیاسی جهت حاکمیت آرامش در کشور به ویژه در استان آذربایجان غربی تشکر کرد و اظهار داشت: مردم حامی نیروهای انتظامی هستند، از اتهامات بی اساس عده ای جاهل غم به دل راه ندهید، چرا که مردم خودشان پاسخ آنها را می دهند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس تصریح کرد: عملیات مجاهدانه قرارگاه حمزه سید الشهدا در موشک باران مواضع ضدانقلاب را قدردانی می کنم و دست پاسداران انقلاب اسلامی را می بوسم.

وی تاکید کرد: فرمانده این قرارگاه سردار اصانلو است که در لیست تحریمی های جدید آمریکا قرار دارد، بدانید فرماندهان نسل باکری به دنبال شهادت هستند، آنها را از تحریم نترسانید.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم تاکید کرد: بصیرت دینی، صبر و عقلانیت ملی و اطاعت از رهبری رمز عبور کشور از شرایط اخیر است. نمایندگان مجلس قطعنامه یکجانبه گرایانه شورای حقوق بشر را محکوم می کند و به بانیان آن می گوید “تو اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی!”

جلال زاده با اشاره به اظهارات اخیر وزارت خارجه آلمان درخصوص موضوع حقوق بشر در ایران مطرح کرد: زخم جانکاه بمب های شیمیایی رژیم صدام که با مواد اهدایی کشورهای اروپایی تهیه شده بود، هنوز بر جان جانباران ماست و سند ضد بشری اروپایی و آلمانی هاست.

وی با اشاره به تحرکات همسایه شمال غربی کشور مطرح کرد: توجه کارگزاران جمهوری آذربایجان را به این نکته جلب می کنم که حواسشان به پوست خربزه ای که صهیونیست ها و آمریکایی ها زیر پایشان انداخته اند، باشد، رابطه دو ملت ایران و جمهوری آذربایجان گسستنی نیست و به بدخواهان می گویم “عِرض خود می بری و زحمت ما می داری.”

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به مشکلات دریاچه ارومیه مطرح کرد: دریاچه ارومیه نگین آذربایجان و ایران عزیز، حال خوبی ندارد، از اقدامات انجام یافته در این زمینه سپاسگزارم ولی حداقل عرصه آبی و حداقل تراز دریاچه ارومیه در طول تاریخ رقم خورده است، یعنی فاجعه! از رئیس جمهور می خواهم آستین ها را بالا زده و به داد دریاچه ارومیه برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *