آخرین اخبار

سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به پاکستان

«وحید جلال زاده» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به دعوت رئیس مجلس پاکستان در راس یک هیات پارلمانی وارد «اسلام‌آباد» شده است.
اشتراک گذاری
19 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 3551

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس کمیسیون امنیت ملی و اعضای هیات همراه صبح امروز برای سفر ۳ روزه وارد اسلام‌آباد پایتخت پاکستان شد.

جلال زاده در بدو ورود به فرودگاه بین المللی اسلام‌آباد از سوی «نبی شیرازی» معاون سفارت ایران در پاکستان و «علی موسی گیلانی» نماینده مجلس ملی این کشور مورد استقبال قرار گرفت.

سفر هیات پارلمانی ایران بنا بر دعوت رئیس مجلس ملی پاکستان برای شرکت در کنفرانس بین المللی پارلمان صورت گرفته است و این نشست از فردا بمدت دو روز در اسلام‌آباد برگزار خواهد شد.

مجلس پاکستان به مناسبت جشن پنجاهمین سالگرد قانون اساسی این کشور، میزبان کنفرانس بین المللی پارلمان با عنوان “قانون اساسی من – تضمین آزادی‌های من” است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و اعضای هیات ایرانی قرار است در طول این سفر با برخی از مقامات پارلمانی و دولتی پاکستان دیدارهای دوجانبه انجام دهند.

روابط عمومی مجلس پاکستان امروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: رهبران برجسته سیاسی، کارشناسان حقوقی و مشاهیر علمی به همراه چهره‌های جامعه مدنی، فعالان زن، جوانان و نمایندگان اقلیت‌های بیش از ۱۷ کشور روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در کنفرانس بین‌المللی قانون اساسی شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *