آخرین اخبار

سخنی با مردم نجیب ارومیه

بسمه تعالی محضر مردم شریف و آگاه ارومیه با سلام ????هفته گذشته طی نامه ای به فرماندار ارومیه، اعتراض خود رانسبت به عضویت فردی در هیات اجرایی انتخابات ارومیه ارسال کردم که همزمان ریاست یک ائتلاف انتخاباتی را در انتخابات مجلس دوازدهم را نیز بر عهده دارد. از آنجائیکه تا کنون هیچ پاسخی را در […]

اشتراک گذاری
21 آبان 1402
کد مطلب : 5010

بسمه تعالی
محضر مردم شریف و آگاه ارومیه
با سلام

????هفته گذشته طی نامه ای به فرماندار ارومیه، اعتراض خود رانسبت به عضویت فردی در هیات اجرایی انتخابات ارومیه ارسال کردم که همزمان ریاست یک ائتلاف انتخاباتی را در انتخابات مجلس دوازدهم را نیز بر عهده دارد.

از آنجائیکه تا کنون هیچ پاسخی را در تایید یا رد نامه خود دریافت ننموده ام، این بار روی سخنم با شما مردم نجیب ارومیه است و قضاوت را به شما می سپارم.

????در ماده ۷۵ قانون انتخابات، که اجرای آن بر همگان فرض و واجب است، دست‌اندرکاران امر انتخابات را در دو حوزه نظارت و اجرا از دخالت در امر انتخابات در هر سطحی منع کرده و برای مستنکفین از آن جرم انگاری کرده است.
طبق پیگیری های بنده از مجاری قانونی در استان و تهران، تذکرات لازم در خصوص نامه اینجانب به فرماندار ارومیه در خصوص عضویت غیر قانونی رئیس یک ائتلاف انتخاباتی در هیات اجرایی شهرستان ارومیه به مسولین امر در استان داده شده است.

????هر چند به قاعده منطقی ” تصورش موجب تصدیق است ” اما در هر شکل و شرایطی و با هر تفسیری از قانون که توسط مدیران اجرایی انتخابات در استان پیش بینی می شود، افکار عمومی منتظر شفاف سازی دیدگاه ستاد انتخاباتی استان می باشد.
در اینجا روی سخنم با مسولین اجرایی انتخابات در استان است، شفاف سازی نمایید عضویت حقوقی چنین فردی، قانونی یا غیر قانونی است، مردم را محرم و خود را در پیشگاه ملت پاسخگو بدانید و اجازه ندهید به خاطر یک تصمیم غلط ، ستاد انتخابات به سوگیری سیاسی متهم شود.

♦️تاانتخابات ۱۱ اسفند راه طولانی در پیش داریم. ستاد انتخاباتی استان و شهرستان، مسیر مردمی سازی، شفاف سازی و احترام به افکار عمومی را برای جلب اعتماد مردم که مهمترین سرمایه اجتماعی است، انتخاب کرده و برای افزایش مشارکت در طرف پیروز اصلی صندوق های رای یعنی مردم بایستند. مردم همه ما را قصاوت خواهند کرد.

وحید جلال زاده
نماینده مردم شریف ارومیه
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس
#مشارکت
#اعتماد
#پاسخگویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *