آخرین اخبار

رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم شریف روستای بالاجی

در بازدید #دکتر_وحید_جلال_زاده نماینده مردم شریف ارومیه از روستای بالاجی و لور که با حضور دهیاران و برخی از اعضا شورای اسلامی روستا برگزار شد به مطالبات و مشکلات اهالی روستا رسیدگی شد. ▫️آسفالت معابر آماده و زیر سازی شده روستا ▫️زیرسازی، آسفالت، خط کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی جاده روستا ▫️ مطالعه […]

اشتراک گذاری
19 اردیبهشت 1402
کد مطلب : 3524

در بازدید #دکتر_وحید_جلال_زاده نماینده مردم شریف ارومیه از روستای بالاجی و لور که با حضور دهیاران و برخی از اعضا شورای اسلامی روستا برگزار شد به مطالبات و مشکلات اهالی روستا رسیدگی شد.

▫️آسفالت معابر آماده و زیر سازی شده روستا
▫️زیرسازی، آسفالت، خط کشی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی جاده روستا
▫️ مطالعه و بررسی تعریض وآسفالت جاده شهرک والدین شهدا- ابتدای جاده آشنا آباد
▫️بازنگری طرح هادی
آسفالت معابر روستای لور
▫️بازدید و بررسی برای نوسازی یا بازسازی مدرسه ابتدایی روستا با توجه به فرسودگی ساختمان و قدمت پنجاه ساله آن
▫️ساماندهی محل کشتارهای محلی دام و رفع آلودگی های محیطی ایجاد شده ناشی از عدم رعایت نکات بهداشتی در ذبح دام ها از عمده مطالبات اهالی این روستا بود که مورد رسیدگی و پیگیری قرار گرفت و مقرر شد تا دستگاه های مربوطه اقدامات لازم را به انجام برسانند.

▫️همچنین با عنایت به شکایاتی که در خصوص تخریب اراضی ملی توسط معدن کاران فعال در منطقه اوجام شده است، مقرر شد کمیته کارشناسی متشکل از رئیس منابع طبیعی شهرستان ارومیه، معاون معدنی اداره کل صمت استان، معاون عمرانی فرمانداری ارومیه،بخشدار مرکزی، رئیس شورای شهر ارومیه، دهیاران واعضای شورای اسلامی روستاهای لور و بالاجی و مشاور دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس تشکیل شود تا موضوع مورد شکایت را بررسی کرده و نتیجه را جهت انجام اقدامات لازم و رفع خطر به ادارات مربوطه ارسال نمایند.

در این دیدار بخشدار مرکزی، روسای ادارات بنیاد مسکن، آموزش و پرورش، راهداری و حمل و نقل جاده ایی و منابع طبیعی حضور داشتند.

#بازدیدهای_روستایی #روستا #بالاجی #لور

⬇️⬇️ گزارش تصویری ⬇️⬇️

رسیدگی به مشکلات و مطالبات مردم شریف روستای بالاجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *