آخرین اخبار
در ادامه بازدیدهای دکتر وحید جلال زاده از نواحی صنعتی ارومیه

بازدید از شهرک فناوری و خدمات کسب و کار

در ادامه بازدیدهای دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی از نواحی صنعتی ارومیه اینبار بازدیدی از شهرک فناوری و خدمات کسب و کار انجام شد. شرکت های دانش بنیان موفقی در این شهرک مشغول به فعالیت هستند که صاحب ایده های جذاب و کاربردی بوده و برخی از این […]

اشتراک گذاری
09 آذر 1401
کد مطلب : 1820

در ادامه بازدیدهای دکتر وحید جلال زاده نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی از نواحی صنعتی ارومیه اینبار بازدیدی از شهرک فناوری و خدمات کسب و کار انجام شد.

شرکت های دانش بنیان موفقی در این شهرک مشغول به فعالیت هستند که صاحب ایده های جذاب و کاربردی بوده و برخی از این ایده ها تجاری سازی شده اند و مورد بهره برداری قرار گرفته اند.
از اقدامات قابل توجه و کم نظیر انجام شده در این شهرک، کلینیک صنایع ارومیه بود که مورد بازدید دکتر جلال زاده قرار گرفت، این کلینیک در یک بر آورد کارشناسی، واحدهای صنعتی که دچار مشکل شده اند را بررسی و عارضه یابی کرده و سپس نسبت به مشکلی که دارند راهکار هایی ارائه می دهد. این خدمات تنها مختص به واحدهای داخل شهرک نبوده و به سایر واحد ها نیز ارائه خدمت می شود.
البته به نظر می رسد برای مواجه با مشکلات کمتر، قبل از شروع به کار بایستی اهلیت صاحبان مشاغل و واحد های صنعتی مورد بررسی قرار گیرد و راهکار های مناسب را در ابتدای مسیر دریافت کنند.
در این دیدار دکتر جلال زاده بر اشتیاق و آمادگی مجلس برای دریافت لوایح حمایتی دولت از شرکت های دانش بنیان و واحد های صنعتی تاکید کردند تا از این طریق بتوانند مسیر پیشرفت را برای صاحبان صنایع و شرکت های فناور و دانش بنیان تسهیل و تسریع کنند.

⬇️⬇️ گزارش تصویری ⬇️⬇️

بازدید از شهرک فناوری و خدمات کسب و کار

بازدید از شهرک فناوری و خدمات کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *