آخرین اخبار

بازدید از سه مدرسه نیمه تمام

در این بازدید از سه مدرسه نیمه تمام دخترانه پانزده خرداد ، مجتمع آموزشی حیات طیبه و یک هنرستان بازدید کرد. برای ورود این سه مدرسه به چرخه آموزشی مبلغی بالع بر ٢٠٠٠ میلیارد ریال مورد نیاز است. طبق گزارش آموزش و پرورش سرانه آموزشی شهر ارومیه ٢/٧ متر برای هر نفر است که این […]

اشتراک گذاری
30 فروردین 1402
کد مطلب : 3258

در این بازدید از سه مدرسه نیمه تمام دخترانه پانزده خرداد ، مجتمع آموزشی حیات طیبه و یک هنرستان بازدید کرد. برای ورود این سه مدرسه به چرخه آموزشی مبلغی بالع بر ٢٠٠٠ میلیارد ریال مورد نیاز است.

طبق گزارش آموزش و پرورش سرانه آموزشی شهر ارومیه ٢/٧ متر برای هر نفر است که این رقم در استان ۴/۵ است که در سطحی کشوری این عدد به ۵ می رسد. بر اساس ارقام و اعداد ارومیه در این زمینه دچار عقب ماندگی است و این در حالی است که یک سوم جمعیت استان ساکن ارومیه هستند.

#نماینده_ارومیه در این باره گفت: از مسئولین امر انتظار می رود تا عقب ماندگی و کم کاری انباشته شده در سال های قبل را جبران کنند تا سرانه آموزشی ارومیه نیز به حداقل استان ارتقا یابد.

#دکتر_جلال_زاده افزود: بنده نیز به عنوان نماینده مردم تمام سعی خود را برای جذب اعتبارات ملی در این زمینه انجام خواهم داد تا حداقل بتوانیم نیازهای آموزشی در ناحیه یک و دو را در بحث سرانه آموزشی جبران کنیم.

⬇️⬇️ گزارش تصویری ⬇️⬇️

بازدید از سه مدرسه نیمه تمام دخترانه پانزده خرداد، مجتمع آموزشی حیات طیبه و یک هنرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *